Eliminacje VII Mistrzostw Polski Energa Beach Soccer 2009 za nami!

Co się dzieje!

Powrót

2009-06-22 Partnerskie koncertowanie - najbliższy weekend!

Fundacja Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Chojnicach oraz Miejskim Domem Kultury w Człuchowie organizuje dwa otwarte koncerty rockowych zespołów z miast Emsdetten i Hengelo.

W piątek 26 czerwca kapele zagrają w człuchowskim amfiteatrze w ramach imprezy "Powitanie Lata - Noc Kupały". Dzień później, 27 czerwca, goście zagrają w charzykowskim amfiteatrze. Koncerty rozpoczynają się o godzinie 19.00. W każdej z imprez wezmą udział 3 zespoły zagraniczne.

Riptide to holenderska kapela grająca zwariowaną muzykę psychobilly, czyli połączenie rockabilly popularnego w latach 50-tych z ekspresją bardziej charakterystyczną dla punk rocka końca lat 70-tych. Zespół powstał w 1994 roku, ale na scenę powrócił ledwie kilka lat temu po wieloletnim zawieszeniu działalności.

The Guest to kapela z Emsdetten grająca indie rocka. Zespół ceni sobie luźne podejście do muzyki i inspiruje się m.in twórczością Toma Waitsa.

Aberdeen również pochodzi z Emsdetten i są to najmłodsi uczestnicy koncertów. Od dwóch lat razem grają muzykę grunge.

Po pełnowymiarowych wystepach w Człuchowie i Charzykowach, muzycy zaprezentują się krótko na scenie Jarmarku Świętojańskiego w Chojnicach. Nastąpi to w niedzielne popołudnie 28 czerwca.

Pobyt 20 osobowej grupy muzyków z Emsdetten i Hengelo koordynuje Fundacja Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej we współpracy z chojnickimi muzykami rockowymi. Pomagać będzie też grupa młodych wolontariuszy.

www.chojnice.pl


Drukuj treść

Energa Beach Soccer 2009 za nami!
Eliminacje VII Mistrzostw Polski "Energa Beach Soccer 2009"

Zobacz archiwum


Kontakt
Strony Internetowe
Web Developer