30 lipca 2016 VIII - Jarmark II Regaty Portu Funka o Puchar Komendanta HOW

Co się dzieje!

Powrót

2016-08-02 VIII Jarmark "Czym Chata Bogata" w Charzykowach - relacja

Kolejna edycja Jarmarku ekoturystycznego za nami. Impreza miała miejsce 30 lipca, jak zwykle wokół charzykowskiego amfiteatru. Tym razem zorganizowana przy współudziale GOK Chojnice, Promocji Regionu Chojnickiego, Zaborskiego Parku Krajobrazowego i oczywiście Stowarzyszenia "Charzy...". Dopisała pogoda i ciekawi wystawcy oraz goście i mieszkańcy odwiedzający naszą imprezę. W różnego rodzaju konkursach i zajęciach brało udział ponad 300 osób. Wydano 103 karty dla chętnych w grze terenowej pod nazwą "Wyprawa przyrodnicza" , która wymagała od najmłodszych odbycia wędrówki po naszej miejscowości, często w towarzystwie rodziców lub opiekunów i rozwiązaniu kilkunastu zadań.

Było naprawdę ciekawie, a co najważniejsze wszyscy doskonale się bawili. Całą sobotę świeciło słońce, a więc dopisała pogoda, Główną nagrodę VIII Jarmarku - rower - ufundowaną przez p. B.Stępień, J.Kołaka , Hannę i Piotra Kalinowskich oraz p.Sylwię Fryca - wygrała pani z Krojant.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przybyli, ale w sposób szczególny dziękują stałym partnerom naszych Jarmarków, bez których impreza nie wyglądałaby tak ciekawie. Są to: Park Narodowy Bory Tucholskie, Harcerskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Funce, Nadleśnictwo Rytel i ZZO Nowy Dwór.


Fotogaleria:

Drukuj treść

II Regaty Portu Funka o Puchar Komendanta HOW
30 lipca 2016 VIII - Jarmark "Czym Chata Bogata"!

Zobacz archiwum


Kontakt