Tuż po Świętach kolejne wiosenne imprezy i akcje z Sprzątanie Chociny - relacja

Co siÄ™ dzieje!

Powrót

2015-04-13 Wiosna na żółtym szlaku J. Bruskiego z udziałem pawie 70 osób!

12 kwietnia miaÅ‚ miejsce kolejny etap Grand Prix Borów Tucholskich w Nordic Walking organizowany systematycznie przez "Charzy...".

Tym razem  grupa liczÄ…ca prawie 70 osób poznaÅ‚a pierwszy  odcinek żóÅ‚tego szlaku pieszego im. J. Bruskiego. Rajdowicze, jak zwykle  w bardzo różnym wieku,  przeszli łącznie 13 km od Babilonu do Charzyków  przez StarÄ… RogoźnicÄ™ i Czarnoszyce zaliczajÄ…c także GórÄ™ Wolność. Na Gorze Wolność czekaÅ‚ na wszystkich posiÅ‚ek regeneracyjny - jak widać na zdjÄ™ciach kolejka do kotÅ‚a z grochówkÄ… byÅ‚a dość dÅ‚uga, a  Marek StepieÅ„ wcieliÅ‚ siÄ™ na tÄ™ okazjÄ™ w rolÄ™ kucharza.

Kolejny rajd i kolejny etap na żóÅ‚tym szlaku za miesiÄ…c, natomiast za tydzieÅ„ - już 19 kwietnia. "Charzy..." zaprasza na sprzÄ…tanie rzeki Chociny - zbiórka w ChociÅ„skim MÅ‚ynie o godz. 10.00.


Fotogaleria:

Drukuj tre¶æ

SprzÄ…tanie Chociny - relacja
Tuż po Świętach kolejne wiosenne imprezy i akcje z "Charzy..."! Zapraszamy na piesze rajdy z nordic walking i sprzątanie Chociny

Zobacz archiwum


Kontakt