IV Jarmark Ekoturystyczny Zaproszenie do Tucholi - I Rajd Borowiacki Nordic Walking - 12 maja 2012

Co się dzieje!

Powrót

2012-03-27 Udane powitanie wiosny 2012! Grand Prix Borów Tucholskich w Nordic Walking

Pierwszy rajd z kijkami z cyklu GRAND PRIX Borów Tucholskich w NORDIC WALKING to kolejna udana impreza zorganizowana przez "Charzy..." , w której uczestniczyło 40 osób z Charzyków, Chojnic, Brus, Lichnów, Czyczków, Powałek, Chojniczek i Świecia.

Jak widać na zdjęciach przedział wiekowy uczestników był bardzo zróżnicowany. Trasa rajdu zaczynała się w Charzykowach i wiodła przez Chojniczki, "Hubertówkę", wzdłuż granicy PNBT do Funki (w sumie ok. 10 km). Rajd zakończono pieczeniem kiełbasek na ognisku. Organizatorzy częstowali także grochówką, którą sponsorowała Karczma OGROL. Poza tym jak przystało na dobrze zorganizowaną imprezę, uczestnicy rajdu otrzymali pamiątkowe zanczki oraz po 100 pkt. każdy, za udział w pierwszym rajdzie całego cyklu GRAND PRIX.

Przypominamy, że cały cykl to 4 imprezy z Nordic Walking w roku 2012, w których trzeba wziąć udział, aby zdobyć puchar i ewentualnie brać udział w losowaniu cennej nagrody głównej. Więcej na temat Grand Prix na stronach: www.charzykowy.pl, www.zaborskipark.pl, na stronie Promocji Regionu Chojnickieo i Gminnego Ośrodka Kultury (GOK CHOJNICE).

Więcej zdjęć:


Fotogaleria:

Drukuj treść

Zaproszenie do Tucholi - I Rajd Borowiacki Nordic Walking - 12 maja 2012
IV Jarmark Ekoturystyczny "Czym Chata Bogata" - wstępna zapowiedź

Zobacz archiwum


Kontakt