„JESIEŃ W LESIE” - rajd Nordic Walking z cyklu Grand Prix Borów Tucholskich Rajd pieszy w ramach Grand Prix Borów Tucholskich - 22.11.2015

Co się dzieje!

Powrót

2015-10-28 "Las zaprasza" - fotorelacja z rajdu pieszego w ramach Grand Prix Borów Tucholskich w Nordic Walking

"Las zaprasza"  pod takim hasłem odbył się w sobotę 24 października jesienny rajd w ramach Grand Prix Borów Tucholskich w Nordic Walking z udziałem grupy uczniów ze Szkoły Podstawowej w Nowej Cerkwi. Tym razem grupa ponad 70 osób przeszła 16,5 km leśnymi duktami z Klosnowa do "Zielonego Pałacu" pod Męcikałem. Po drodze uczestnicy mieli okazję podziwiać las w promieniach jesiennego słońca, wysłuchać opowiadania p. Marka Pałaszyńskiego o gospodarce leśnej i planowej opiece nad lasem, a także o historii "Zielonego Pałacu" . Spora dawka przyrody i lekcja historii to z pewnością dobry efekt tej pieszej wycieczki. Na zakończenie jak zwykle odbyło się spotkanie przy ognisku, poczęstunek (grochówkę, kiełbaski i drożdżówki) zorganizowali pracownicy Nadleśnictwa Rytel, za co Stowarzyszenie "Charzy..." serdecznie dziękuje.

Przy okazji zapraszamy na kolejne jesienne spotkanie z nordic walking - tym razem w drugiej połowie listopada. Spotkamy się z pewnością na żółtym szlaku Bruskiego - na trasie z Małych Swornegaci do Swornegaci. Będzie to ostatni etap poznawania tego szlaku w ramach zaplanowanego Grand Prix na rok 2015.

Już teraz Stowarzyszenie "Charzy..."  zaprasza  dzieci z rodzicami na rajd i podchody z Mikołajem w niedzielę 6 grudnia na godz. 10:00 do Funki. Zgłoszenia na wszystkie rajdy przyjmuje szefowa Grand Prix - p. Renata Zientarska.

Zapraszamy!


Fotogaleria:

Drukuj treść

Rajd pieszy w ramach Grand Prix Borów Tucholskich - 22.11.2015
„JESIEŃ W LESIE” - rajd Nordic Walking z cyklu Grand Prix Borów Tucholskich

Zobacz archiwum


Kontakt
Strony Internetowe
Web Developer