Sprzątanie Chociny - relacja Rajd pieszy w cyklu Grand Prix Borów Tucholskich - niedziela, 11 maja 2014

Co się dzieje!

Powrót

2014-04-26 Zaproszenie do udziału w VI JARMARKU EKOTURYSTYCZNYM „Czym Chata Bogata”

Stowarzyszenie Przyjaciół Miejscowości Charzykowy ma zaszczyt zaprosić do udziału w  VI JARMARKU EKOTURYSTYCZNYM „Czym Chata Bogata”.

Jarmark odbędzie się w sobotę 26 lipca w 2014 r. przy  amfiteatrze w Charzykowach w godzinach od 10.00 do 22.00.

Impreza skierowana jest tradycyjnie do mieszkańców jak i turystów przebywających w tym czasie w naszej okolicy, w związku z powyższym , w imieniu członków Stowarzyszenia oraz wszystkich osób i wielu  instytucji zaangażowanych w organizację tej wspaniałej, rodzinnej i ekoturystycznej imprezy, zapraszamy  do aktywnego udziału w organizowanej imprezie pn.„Czym Chata Bogata”  oraz  wsparcia konkursów dla dzieci i dorosłych nagrodami. Zależy nam bardzo, aby turyści przebywający w naszej okolicy mieli okazję poznać nie tylko Charzykowy, ale także wszystko co wiąże się z  regionem Kaszub i Borów Tucholskich. Dlatego uprzejmie prosimy o zarezerwowanie powyżej wskazanego terminu i zapraszamy do udziału w prezentacji i sprzedaży Państwa wyrobów, oferty turystycznej, itp.  

Jednocześnie informujemy, ze na stronie www.charzykowy.pl do 15 maja ukaże się regulamin uczestnictwa w jarmarku. Na co najmniej 14 dni przed imprezą ogłosimy szczegółowy program w mediach, a na tydzień przed imprezą rozwiesimy plakaty w całym powiecie chojnickim. Informacji na temat jarmarku w imieniu Stowarzyszenia udziela Bożena Stępień - tel. 604 647 671 oraz adres e-mail: stowarzyszenie.charzy@wp.pl.

Zgłoszenia wystawców przyjmujemy do 15 lipca 2014 roku.

Prezes Stowarzyszenia – Bożena Stępień 


Pliki do pobrania:

Regulamin VI Jarmarku "Czym Chata Bogata" (82 kB)
Wniosek na zezwolenie jednorazowe na sprzedaż napojów alkoholowych (910 kB)
Drukuj treść

Rajd pieszy w cyklu Grand Prix Borów Tucholskich - niedziela, 11 maja 2014
Sprzątanie Chociny - relacja

Zobacz archiwum


Kontakt