Charzykowski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Walne zebranie członków Charzy...

Co się dzieje!

Powrót

2014-01-14 Charzykowski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - relacja

Charzykowski finał WOŚP zorganizowano z myślą o małych dzieciach i zebrano mnóstwo kasy do puszek !

Sukcesem zakończył się pierwszy finał WOŚP zorganizowany na tę szczególną okazję w sali gimnastycznej w Charzykowach przez Stowarzyszenie „Charzy…” oraz pięć sołectw, z których dzieci chodzą do szkoły w Charzykowach. To był strzał w dziesiątkę, ponieważ dla takich maluszków i dzieci z młodszych klas nie organizuje się podobnych zabaw w tym dniu.

W spektaklu pn. "Superbohaterowie i Profesorek Wodorek” wystąpili dla dzieci aktorzy grupy teatralnej „Pomarańczowy Cylinder” i Klaun KOKO z Torunia Tematyka spektaklu dotyczyła: mycia rąk przed jedzeniem, higieny jamy ustnej, zagrożenie ze strony wirusów i bakterii oraz odpowiedniego ubierania się. W spektaklu działo się tyle, że aż trudno to opisać. Spektakl okazał się pełen dobrych żartów i skeczy tak, że momentami nie wiadomo było czy to teatr czy kabaret.

Niemniejszym sukcesem mogą się poszczyć charzykowscy wolontariusze Wielkiej Orkiestry, którzy zbierali pieniążki w Charzykowach od rana do wieczora - także na sali gimnastycznej w czasie spektaklu. Pieniążków na WOŚP zebrano tyle, że pod koniec imprezy z trudem mieściły się w puszkach! Jesteśmy pewni, że pobity rekord w Gminie Chojnice to zasługa tej imprezy! Prezes Stowarzyszenia „Charzy…” Bożena Stępień wraz z J. Kołakiem dziękują za zaangażowanie się w charzykowski finał sołectwom: Charzykowy, Chojniczki, Funka, Jarcewo i Kopernica, Dyrekcji Szkoły w Charzykowach za udostępnienie sali i oczywiście wolontariuszom WOŚP!


Fotogaleria:

Drukuj treść

Walne zebranie członków Charzy...
Charzykowski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Zobacz archiwum


Kontakt