W Święto Konstytucji 3 maja poszliśmy niebieskim szlakiem rowerowym z Charzyków do Chojnic! [Nordic Walking] Czwartkowe spotkania z przyrodą - 31 maja 2012

Co się dzieje!

Powrót

2012-05-17 "Czym Chata Bogata" - regulamin uczestnictwa w jarmarku w dniu 22 lipca , organizowanym przez Stowarzyszenie Przyjaciół Miejscowości Charzykowy "Charzy..."
 1. Jarmark będzie odbywał się w niedzielę 22 lipca w godz. 12.00 - 21.00 (na łące za amfiteatrem w kierunku promenady i plaży)
  W I częśći, tzn .12.00 - 16.00 - planowane jest wystawianie się rękodzielnictwa, konkursy i loteria dla dzieci , w II części od 16.00 - 21.00 planowane są występy na deskach amfiteatru oraz podsumowanie wszystkich konkursów i loterii.
 2. Celem jarmarku jest prezentacja wyrobów rękodzielniczych oraz innych produktów charakterystycznych dla naszego regionu ( Kaszub i Borów Tucholskich), a także prezentacja ofert służacych rozwojowi turystyki i bezpiecznego odpoczynku w naszym regionie , dlatego mile widziani są wszyscy obsługujący turystów w naszej miejscowości i w okolicy Jeziora Charzykowskiego.
 3. Każdy wystawiający swoje stoisko lub namiot na terenie odbywajacego się jarmarku zobowiązany jest posiadać dokument tożsamości oraz dokument potwierdzający rejestrację działalności gospodarczej lub inny dokument pozwalający na odsprzedawanie swoich wyrobów rękodzielniczych.
 4. Uczestnicy jarmarku zobowiązani są do ustawienia swoich stanowisk w niedzielę w godz. od 9.00 - 11.30 w miejscu wskazanym przez organizatora ! Po godz. 11.30 wjazd od strony jeziora autem będzie niemożliwy! Po godz. 16.00 - tej zobowiązujemy wszystkich do uprzątnięcia stanowisk oraz zostawienia po sobie porządku.
 5. Podczas jarmarku zabrania się sprzedaży alkoholu oraz wyrobów plastikowych i innych nie mających nic wspólnego z regionem i rękodzielnictwem np. tzw. chińszczyzny.
 6. Na czas jarmarku prosi się wszystkich uczestników o pozostawienie swoich samochodów na wyznaczonym parkingu za sklepem SAM przy ul. Turystycznej . Autem można będzie wjechać na promenadę od strony jeziora - w bezpośrednie sąsiedztwo jarmarku - tylko na czas rozładunku, a potem załadunku towaru. Jednocześnie zabrania się wjeżdżania na wyznaczony i ogrodzony taśmą teren jarmarku autami ze względu na zainstalowany tam sytem nawadniania.
 7. Podczas trwania imprezy organizatorzy zobowiązują się informować odwiedzających o wystawianych przez państwo produktach oraz wymieniać sponsorów.
 8. Organizatorzy nie pobierają żadnych opłat za możliwość wystawienia się na jarmarku "Czym Chata Bogata" w Charzykowach, ale w zamian za to uprzejmie prosimy każdego z wystawiających się o wcześniejsze przygotowanie choćby jednej nagrody do puli nagród organizowanej przez nas loterii.
 9. Organizatorzy nie zapewniają namiotów, stolików i krzesełek oraz nie zwracają kosztów przyjazdu.
 10. Mile widziane są ciekawe i nietypowe prezentacje stoisk, uśmiech :), żarty oraz odpowiedni strój regionalny.
 11. Konieczne jest zgloszenie swojego przyjazdu i uczestnictwa w jarmarku najpóźniej do 15 lipca 2012r.

 


Drukuj treść
Informacje powiązane:

Czwartkowe spotkania z przyrodą - 31 maja 2012
W Święto Konstytucji 3 maja poszliśmy niebieskim szlakiem rowerowym z Charzyków do Chojnic! [Nordic Walking]

Zobacz archiwum


Kontakt