Eliminacje VII Mistrzostw Polski Energa Beach Soccer 2009 za nami!

Co się dzieje!

Powrót

2009-06-22 Partnerskie koncertowanie - najbliższy weekend!

Fundacja Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Chojnicach oraz Miejskim Domem Kultury w Człuchowie organizuje dwa otwarte koncerty rockowych zespołów z miast Emsdetten i Hengelo.

W piątek 26 czerwca kapele zagrają w człuchowskim amfiteatrze w ramach imprezy "Powitanie Lata - Noc Kupały". Dzień później, 27 czerwca, goście zagrają w charzykowskim amfiteatrze. Koncerty rozpoczynają się o godzinie 19.00. W każdej z imprez wezmą udział 3 zespoły zagraniczne.

Riptide to holenderska kapela grająca zwariowaną muzykę psychobilly, czyli połączenie rockabilly popularnego w latach 50-tych z ekspresją bardziej charakterystyczną dla punk rocka końca lat 70-tych. Zespół powstał w 1994 roku, ale na scenę powrócił ledwie kilka lat temu po wieloletnim zawieszeniu działalności.

The Guest to kapela z Emsdetten grająca indie rocka. Zespół ceni sobie luźne podejście do muzyki i inspiruje się m.in twórczością Toma Waitsa.

Aberdeen również pochodzi z Emsdetten i są to najmłodsi uczestnicy koncertów. Od dwóch lat razem grają muzykę grunge.

Po pełnowymiarowych wystepach w Człuchowie i Charzykowach, muzycy zaprezentują się krótko na scenie Jarmarku Świętojańskiego w Chojnicach. Nastąpi to w niedzielne popołudnie 28 czerwca.

Pobyt 20 osobowej grupy muzyków z Emsdetten i Hengelo koordynuje Fundacja Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej we współpracy z chojnickimi muzykami rockowymi. Pomagać będzie też grupa młodych wolontariuszy.

www.chojnice.pl


Drukuj treść

Energa Beach Soccer 2009 za nami!
Eliminacje VII Mistrzostw Polski "Energa Beach Soccer 2009"

Zobacz archiwum


Kontakt