Kolejny sukces naszej załogi w Pucharze Polski Jachtów Kabinowych! Partnerskie koncertowanie - najbliższy weekend!

Co się dzieje!

Powrót

2009-06-18 Eliminacje VII Mistrzostw Polski "Energa Beach Soccer 2009"

WAKACYJNA FIESTA NA PLAŻY

Słońce praży rozgrzewając złocisty piasek plaży, a grupa zapaleńców kopie piłkę w rytm dynamicznej muzyki pośród dużej rzeszy uśmiechniętych kibiców czujących wakacyjną fiestę. Tylko jeden sport na świecie potrafi stworzyć tak wspaniałą atmosferę - BEACH SOCCER, czyli piłka nożna plażowa.

Właśnie ta efektowna dyscyplina sportu będzie królowała od 20 do 21 czerwca na plaży w Charzykowach, w tych dniach bowiem odbędą się Eliminacje VII Mistrzostw Polski Energa Beach Soccer 2009. Organizatorami turnieju są: Beach Soccer Polska i Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach. W turnieju zagra osiem drużyn: Port Lotniczy Gdańsk, Paradise Szczecin, Multisport Warszawa, Zdrowie Garwolin, Prant BHP Ostałowski Strzelce Krajeńskie, Anoda Szczecin, Red Devils Gmina Chojnice i Polonia Doncaster. Do finałów, które odbędą się od 2 do 5 lipca br. w Gdańsku awansują 4 zespoły. Turniej uatrakcyjnią występy cheerleaders z słupskiej grupy "Arabeska" oraz pokazy i konkurs fitness (bicie rekordu w ilości osób ćwiczących aerobik).

Natomiast dzięki takim sponsorom jak Energa, Betsson, Umbro, Carlsberg, Cliff, West-Pol, Open, Relaks i Restauracja Małe Swory organizatorzy przekażą kibicom wiele atrakcyjnych nagród. Finał turnieju będzie retransmitowany w TELE 5 (emisja 27.06 o godz. 12.05 i powtórka 28.06 o godz. 10.10).

Wstęp dla kibiców jest bezpłatny. Dobra zabawa gwarantowana!


Drukuj treść

Partnerskie koncertowanie - najbliższy weekend!
Kolejny sukces naszej załogi w Pucharze Polski Jachtów Kabinowych!

Zobacz archiwum


Kontakt