VII Jarmark Ekoturystyczny Wiosna na żółtym szlaku J. Bruskiego z udziałem pawie 70 osób!

Co się dzieje!

Powrót

2015-04-02 Tuż po Świętach kolejne wiosenne imprezy i akcje z "Charzy..."! Zapraszamy na piesze rajdy z nordic walking i sprzątanie Chociny

Nordic Walking w ramach GRAND PRIX BORÓW TUCHOLSKICH

Stowarzyszenie "Charzy..." zaprasza 12 kwietnia na kolejny - wiosenny już - rajd z kijkami w ramach GRAND PRIX BORÓW TUCHOLSKICH W NORDIC WALKING.

Organizatorzy zapraszają na 13 km trasę: Charzykowy - Wzgórze Wolność - Czarnoszyce - Stara Rogoźnica - Babilon. Zbiórka o godz. 10.00 w Charzykowach na parkingu koło sklepu Odido (za rondem w kierunku ul. Turystycznej). Tradycyjnie przygotowujemy posiłek regeneracyjny na trasie rajdu. Wpisowe 10 zł na rzecz organizacji rajdu. Powrót do Charzyków i Chojnic z Babilonu wynajętym autobusem ok. godz. 14.00. Zgłoszenia mailem lub telefonicznie (Renata Zientarska 601 451 730)

Sprzątanie Chociny

W dniu 19 kwietnia "Charzy..." organizuje coroczne sprzątanie szlaków turystycznych, w tym - po raz czwarty - sprzątanie rzeki Chociny z udziałem członków i sympatyków "Charzy..." , Zaborskiego Parku Krajobrazowego oraz firm kajakowych np. ze Swornegaci. Ponieważ planujemy sprzątanie rzeki z brzegów i z wody (z kajaków) prosimy o zgłaszanie się w tej sprawie do organizatora do dnia 17 kwietnia (Marek Stępień tel. 694 031 415). Zakończenie akcji odbędzie się tradycyjnie w leśniczówce KOKOSZKA z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek - zapraszamy.

Rajd Nordic Walking z TPK

Informacje na temat rajdu Nordic Walking organizowanego przez Tucholski Park Krajobrazowy w dniu 25 kwietnia wraz z kartą zgłoszeniową znajdziecie już wkrótce w załącznikach. Zgłoszenia przyjmuje TPK.


Drukuj treść

Wiosna na żółtym szlaku J. Bruskiego z udziałem pawie 70 osób!
VII Jarmark Ekoturystyczny "Czym Chata Bogata" - 25 lipca 2015

Zobacz archiwum


Kontakt