Relacja z rajdu pieszego - 11 października z PNBT Udany listopadowy rajd pieszy wzdłuż Chociny czarnym szlakiem Marszruty Kaszubskiej!

Co się dzieje!

Powrót

2014-10-28 "Jesień nad Chociną" - 9 listopada - comiesięczny pieszy rajd w ramach Grand Prix Borów Tucholskich

Po raz kolejny Stowarzyszenie "Charzy..." zaprasza miłośników pieszych wędrówek na comiesięcznie odbywające się  rajdy  w ramach Grand Prix Borów Tucholskich w Nordic Walking. Tym razem w niedzielę 

9 listopada, przewodniczki - Bożena Stępień i Renata Zientarska, poprowadzą uczestników trasą wzdłuż ulubionej przez członków Stowarzyszenia  "Charzy..."  rzeki Chociny. Najpierw czarnym szlakiem Marszruty Kaszubskiej z Chocińskiego Młyna do osady Niepszczołąg nad Chociną (ok. 8 km ),  przejście na drugą stronę rzeki Chociny i powrót do Chocińskiego Młyna. W sumie uczestnicy rajdu przejdą ok. 16-17 km. Przewidywany czas przejścia to  3,5- 4 godz. + 0,5 godz. przerwy na posiłek.

Zgłoszenia telefoniczne przyjmują obie panie pod tel. 604 647 671 i 601 451 730

Organizatorzy proszą  o wpisowe w wysokości 10 zł, zapewnienie sobie wygodnego - nieprzemakalnego obuwia i okryć przeciwdeszczowych. Dojazd i powrót na własną rękę.

Ze swojej strony zapewniają dostarczenie ciepłego posiłku na trasę rajdu i pamiątkowy znaczek/ button z logo rajdu. Zbiórka o godz. 9.40 w Chocińskim Młynie -  100 m od skrzyżowania, obok krzyża na czarnym szlaku Marszruty Kaszubskiej w kierunku Konarzyn. Do Chocińskiego Młyna  możliwy jest dojazd autobusem MZK o godz. 8.52 z Chojnic - Pl. Jagieloński, i o 9.04 z Charzyków. Powrót z Chocińskiego Młyna o godz. 16.35.


Fotogaleria:

Drukuj treść

Udany listopadowy rajd pieszy wzdłuż Chociny czarnym szlakiem Marszruty Kaszubskiej!
Relacja z rajdu pieszego - 11 października z PNBT

Zobacz archiwum


Kontakt