Program VI Jarmarku Zawody wędkarskie - port Charzykowy

Co się dzieje!

Powrót

2014-07-27 Zdjęcia i relacja z Jarmarku "Czym Chata Bogata"

Stowarzyszenie "Charzy..." donosi, że ....

Na VI Jarmarku Ekoturystycznym "Czym Chata Bogata", który odbył się 26 lipca, panowała jak zwykle rewelacyjna atmosfera. Ciekawe i pouczające konkursy,  mnóstwo atrakcji muzycznych i kulinarnych - jednym słowem, jak zawsze, coś dla duszy i dla ciała . Wszystkie dzieci odwiedzające jarmark otrzymały drobne upominki po wykonaniu kilku prostych zadań, w tym zaliczeniu zajęć  z ZZO Nowy Dwór,  PNBT, ZPK , Nadleśnictwem Rytel i HCEE Funka. Dorośli robili zakupy w ramach konkursu "GRAM o ROWER" (rower wylosował mieszkaniec miejscowości Karczemki - pan Krzysztof Cebula), poddali się prostym badaniom w namiocie Przychodni GEMINII i podobne jak dzieci zaliczali kolejne zadania z PNBT, ZPK i ZZO Nowy Dwór, a także pokaz ratownictwa WOPR i OSP Charzykowy. Ogółem w konkursach brało udział 140 dzieci oraz 40 osób dorosłych.

Organizatorzy zadbali także o część atrystyczną. Na deskach charzykowskiego amfiteatru wystąpili: BIG-BAND i Rycerze herbu TUR z Chojnic, Zespół tańców irlandzkich i szkockich z Gdańska  - TREBRARUNA. W godzinnach wieczornych odbył się szczególny koncert .... Wystapił znany średniemu i starszemu pokoleniu z festiwali opolskich zespół muzyczno-kabaretowy "Trzeci Oddech Kaczuchy" , a następnie, dla odmiany, znany młodemu pokoleniu zespół BUBLICZKI.

Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom VI Jarmarku. Imprezę sfinansowali: Stowarzyszenie "Charzy...", ZZO Nowy Dwór, Powiat Chojnice, Gmina Chojnice, GOK Chojnice, Sołectwo Charzykowy, Nadleśnictwo Rytel, Dom Handlowy Resler, Ośrodek Wypoczynkowy Drzewicz, państwo Kalinowscy i Gutkowscy z Charzyków, firma MARBRUK, Karczma OGROL z Chojnic, Hotel NA SKARPIE i Drukarnia HEGARD, Ośrodek MIKOMANIA z Funki, radni: Józef Kołak i Bożena Stępień, restauracja Amfiteatr oraz poprzez przekazane nagrody: PNBT, ZPK i właściciel sklepu SAM przy rondzie Róży Wiatrów w Charzykowach.


Fotogaleria:

Drukuj treść

Zawody wędkarskie - port Charzykowy
Program VI Jarmarku "Czym Chata Bogata"

Zobacz archiwum


Kontakt