Relacja z rajdu Nordic Walking W tegorocznej edycji „Dokonania Roku 2013” Stowarzyszenie „Charzy...” otrzymało dwie statuetki!

Co się dzieje!

Powrót

2014-03-18 Pełną parą ruszyła III edycja Grand Prix Borów Tucholskich w Nordic Walking

Już 6 kwietnia, Stowarzyszenie "Charzy..." zaprasza  chętnych na pieszą wędrówkę niebieskim szlakiem Brdy na trasie Męcikał - Drzewicz - Swornegacie.

Do przejścia  od 16 - 17 km ! Czas przejścia, łącznie z przerwą na posiłek w Drzewiczu, ok. 4 godz.

Zbiórka 6 kwietnia   o godz.11:30  w Chojnicach na parkingu koło Kauflandu, a o godz. 12.00 w Męcikale koło szkoły (informacja dla tych, którzy dojadą własnymi autami)

UWAGA!

Organizatorzy  biorą pod uwagę dowóz uczestników z Chojnic do Męcikała wynajętym autokarem i dlatego  ze względów organizacyjnych i z powodu dużego zainteresowania rajdami  bardzo prosimy o zgłoszenie swego udziału do pani Renaty Zientarskiej tel. 601 451 730. Organizatorzy proszą wszystkich chętnych o  ubranie odpowiednio wygodnego obuwia, zabranie ze sobą płaszczów przeciwdeszczowych i kwoty 20zł. jako wpisowego. Na trasie rajdu, w Drzewiczu,  planujemy posiłek regeneracyjny.  Powrót do domu ze Swornegaci będzie mozliwy na własną rękę autobusem MZK o  godz. 16.30.

W razie jakichkolwiek zmian - nowe informacje ukażą się na stronie www.charzykowy.pl  najpóźniej w czwartek  03.04.2014 r.

Aktualizacja (2014-04-02):

Zapewniamy przewóz uczestników autokarem również w drodze powrotnej ze Swornegaci do Chojnic. Ze względu na ogromne zaineresowanie rajdem w razie rezygnacji z uczestnictwa w imprezie prosimy o zgłoszenie tego faktu p. Renacie Zientarskiej tel. 601 451 730


Drukuj treść

W tegorocznej edycji „Dokonania Roku 2013” Stowarzyszenie „Charzy...” otrzymało dwie statuetki!
Relacja z rajdu Nordic Walking "Las Zaprasza". Na pożegnanie zimy z nordic walking przyszły tłumy!

Zobacz archiwum


Kontakt
Strony Internetowe
Web Developer