II Rajd Borowiacki w Nordic walking z okazji IX Dnia Ziemi w Tucholi III Rajd Ekoturystyczny, nordic walking, rowery - zaproszenie

Co się dzieje!

Powrót

2013-06-02 Zaproszenie dla wystawców na V Jarmark Ekoturystyczny 28 lipca 2013 r. "Czym Chata Bogata" wraz z regulaminem jarmarku!

Charzykowy, dn. 15.05.2013 r.

Stowarzyszenie Przyjaciół Miejscowości Charzykowy
ma zaszczyt zaprosić
na V JARMARK EKOTURYSTYCZNY „Czym Chata Bogata”

Jarmark odbędzie się w niedzielę 28 lipca w 2013 r.
przy  amfiteatrze w Charzykowach
w godz. od 10.00 do 16.00

Impreza skierowana jest tradycyjnie do mieszkańców jak i turystów przebywających w tym czasie w naszej okolicy, w związku z powyższym, w imieniu członków Stowarzyszenia oraz wszystkich osób i wielu  instytucji zaangażowanych w organizację tej wspaniałej, rodzinnej i ekoturystycznej imprezy, zapraszamy  do aktywnego udziału w organizowanej imprezie pn.„Czym Chata Bogata”  oraz o wsparcie konkursów dla dzieci i dorosłych nagrodami. Zależy nam bardzo, aby turyści przebywający w naszej okolicy mieli okazję poznać nie tylko Charzykowy, ale także wszystko co wiąże się z  regionem Kaszub i Borów Tucholskich. Dlatego uprzejmie prosimy o zarezerwowanie powyżej wskazanego terminu i zapraszamy do udziału w prezentacji. Jednocześnie informujemy, że na stronie www.charzykowy.pl dostępny będzie regulamin uczestnictwa w jarmarku. Na co najmniej 14 dni przed imprezą ogłosimy szczegółowy program w mediach, a na tydzień przed imprezą  rozwiesimy plakaty w całym powiecie chojnickim. Informacji na temat jarmarku w imieniu” Charzy…” udziela Bożena Stępień - tel. 604 647 671. Prosimy o potwierdzenie udziału do 15 lipca 2013 roku.

Prezes Stowarzyszenia – Bożena Stępień


Pliki do pobrania:

Regulamin uczestnictwa w jarmarku 2013 r. (43 kB)
Drukuj treść
Informacje powiązane:

III Rajd Ekoturystyczny, nordic walking, rowery - zaproszenie
II Rajd Borowiacki w Nordic walking z okazji IX Dnia Ziemi w Tucholi

Zobacz archiwum


Kontakt