Nie ma wiosny! Rajd z nordic walking zaplanowany na 7 kwietnia odwołany! II Rajd Borowiacki Nordic Walking! - 18 maja 2013 r.

Co się dzieje!

Powrót

2013-04-12 Konkursy jarmarku Czym Chata Bogata - 28 lipca 2013 - już teraz!

Jarmark Ekoturystyczny "Czym Chata Bogata"  w Charzykowach odbędzie się  w niedzielę 28 lipca 2013 r., a już teraz Stowarzyszenie "Charzy..." zaprasza i zachęca wszystkich do wzięcia udziału w konkursie, który organizatorzy  przygotowują na ten wyjątkowo atrakcyjny dzień.

  1. Każdy, kto odda tzw. elektrośmieć do punktu zbiórki elektrośmieci na terenie miasta Chojnice (np. w bursie szkolnej przy II LO do końca kwietnia) i na terenie gminy Chojnice w czasie ogłoszonych akcji zbierania elektrośmieci, może otrzymać kupon kokursowy upoważniający do zaliczenia odpowiedniej konkurecji w czasie trawania jarmarku ekoturystycznego w Charzykowach.
  2. Prosimy także o zbieranie i odkładanie na ten dzień: baterii, płyt CD oraz nakrętek. Wszystkie te odpady będą również zbierane w czasie jarmarku, a ich oddanie nagrodzimy odpowiednimi punktami (lub drobnymi nagrodami) zaliczającymi konkurencje dla dzieci i dorosłych.
  3. Pytania do konkursu dla dorosłych. Przeczytaj, przygotuj się i weź udział w konkursie.

Więcej informacji na ten temat udziela B. Stepień - 604 647 671.


Pliki do pobrania:

Pytania do konkursu dla dorosłych CZYM CHATA BOGATA 2013 (51 kB)
Drukuj treść

II Rajd Borowiacki Nordic Walking! - 18 maja 2013 r.
Nie ma wiosny! Rajd z nordic walking zaplanowany na 7 kwietnia odwołany!

Zobacz archiwum


Kontakt