Dokonania Roku 2012 - Nie ma wiosny! Rajd z nordic walking zaplanowany na 7 kwietnia odwołany!

Co się dzieje!

Powrót

2013-03-05 Uwaga! Rusza kolejna - II edycja Grand Prix Borów Tucholskich w Nordic Walking! - ZMIANA TERMINU!

(Ze względu na zbyt zimowe warunki atmosferyczne zmieniamy termin rozpoczęcia II edycji GRAND PRIX BORÓW TUCHOLSKICH W NORDIC WALKING z 25 marca na 7 kwietnia, a więc na tydzień po świętach Wielkanocnych! Wszystkich, którzy zapisali się przepraszamy i prosimy o potwierdzenie udziału w nowym terminie.)

Już 7 kwietnia 2013 r., w niedzielę,  zapraszamy do udziału w rajdzie wiosennym na trasie Leśniczówka Wolność - Małe Swornegacie. To długa piesza wycieczka dla najbardziej wytrwałych chodziarzy z kijkami. Początkowo trasa biegnie szlakiem Marszruty Kaszubskiej do drewnianego - odbudowanego  mostu na Brdzie (8.5km), a nastepnie żółtym szlakiem do Małych Swornegaci (ok.4,5km). Jeżeli Liczba uczestników przekroczy 20 osób, wówczas organizatorzy wynajmą autokar. Zbiórka na parkingu przy hotelu Bellevue w Charzykowach o godz. 9:00. Na zakończenie rajdu przewidujemy poczęstunek w restauracji "Małe Swory".

Powrót z Małych Swornegaci do Charzyków i Chojnic tylko na własną rękę (powrót możliwy również autobusem MZK o godz. 14.30 lub 16.20).


Fotogaleria:

Drukuj treść
Informacje powiązane:

Nie ma wiosny! Rajd z nordic walking zaplanowany na 7 kwietnia odwołany!
Dokonania Roku 2012 - "Inicjatywa Społeczna" dla Stowarzyszenia Charzy...

Zobacz archiwum


Kontakt