JESIENNY RAJD z nordic walking! Sobota, 22 września. Sprzątanie świata - 29 września - aktualizacja

Co się dzieje!

Powrót

2012-09-25 Jesienne GRAND PRIX Borów Tucholskich z nordic walking z PNBT 2012 r.

W sobotę, 22 września, miała miejsce bardzo udana impreza czwartej części rajdu z nordic walking w ramach GRAND PRIX BORÓW TUCHOLSKICH, którą tym razem organizował Park Narodowy ”Bory Tucholskie”. W rajdzie brało udział 42 uczestników, w tym jak zwykle mieszkańcy Chojnic, Brus i Charzyków, pani sołtys Powałek oraz gościnnie panie z Sopotu i Gdańska. Wszyscy wędrowali czarnym szlakiem rowerowym z Drzewicza do Bachorza, natomiast część pań podwoiła trasę idąc pieszo również do Drzewicza.

Odpowiednia pogoda , dobrze zorganizowany dojazd, przewodnik PNBT oraz wspaniały poczęstunek na zakończenie marszu w Terenowej Bazie Edukacyjnej PNBT w Bachorzu i drobne prezenty od organizatora tej części GRAND PRIX czyli od PNBT, sprawiły, że uczestnicy rajdu byli bardzo zadowoleni.

To jeszcze nie koniec GRAND PRIX! Ponieważ na zakończeniu imprezy szefowa Stowarzyszenia „Charzy…” i główna organizatorka całego GRAND PRIX BORÓW TUCHOLSKICH w nordic walking, p. Bożena Stępień, zaprosiła wszystkich na następny rajd w dniu 20 października – tym razem brzegami Jeziora Charzykowskiego do Kopernicy! W ten sposób miłośnicy wędrówek po naszej okolicy, sprawdzą jak można bezpiecznie przejść dookoła jeziora nie wychodząc na tzw. szosę bytowską!

Zobacz zdjęcia z wyprawy!


Drukuj treść

Sprzątanie świata - 29 września - aktualizacja
JESIENNY RAJD z nordic walking! Sobota, 22 września.

Zobacz archiwum


Kontakt