To już czwarty rok z Obozy żeglarskie w LKS Charzykowy - dla dzieci i młodzieży!

Co się dzieje!

Powrót

2012-03-10 UWAGA! Rusza Grand Prix Borów Tucholskich z Nordic Walking!

Wzorem wielu miast na POMORZU i w Polsce, Stowarzyszenie "Charzy..." organizuje 25 marca w ramach cyklu GRAND PRIX BORÓW TUCHOLSKICH imprezę z nordic walking pt. " Powitanie Wiosny" . Zapraszamy wszystkich, którzy chodzą z kijkami na rajd wiosenny z Charzyków do Funki przez Chojniczki i Hubertówkę (ok.10km). Na zakończenie rajdu w Funce organizujemy także ognisko i poczęstunek. Dla wszystkich uczestników tej imprezy przewidziano drobne gadżety. Zbórka w niedzielę 25 marca na parkingu przy poczcie w Charzykowach o godz. 10.50 ! Czas przemarszu ok. 2 godzin. Przewidziane zakończenie ok. godz. 15.00. Organizatorzy nie zapewniają środków lokomocji na przewóz uczestników imprezy. Prosimy o zgłaszanie swego uczestnictwa poprzez zgłoszenie telefoniczne u organizatora imprezy Bożena Stępień tel. 604 647 671.

UWAGA! Najważniejsze będą punkty, które wszyscy uczestnicy zbierają w czasie 4 imprez cyklu GRAND PRIX. Na zakończenie cyklu - czyli, za uczestnicznie w 4 imprezach w roku 2012) najwytrwalsi, otrzymają puchary, a wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane 3 cenne nagrody! Regulamin Grand Prix Borów Tucholskich będzie dostępny na stronach: www.charzykowy.pl, www.zaborskipark.pl, www.pnbt.com.pl i na stronie promocji Chojnic www.turystyka-chojnice.pl

Pozostałe imprezy cyklu Grand Prix organizują: Zaborski Park Krajobrazowy, Park Narodowy "Bory Tucholskie" oraz promocja Regionu Chojnickiego. Każda impreza będzie miała odrębny regulamin. Więcej wkrótce na stronach organizatorów cyklu oraz w miejscowej prasie.


Drukuj treść

Obozy żeglarskie w LKS Charzykowy - dla dzieci i młodzieży!
To już czwarty rok z "Charzy..."! Walne zebranie.

Zobacz archiwum


Kontakt