Szanty w Charzykowach  - piątek, sobota - 12,13.08 Kabaretowo w amfiteatrze! Sobota (20.08), godz. 20:00.

Co się dzieje!

Powrót

2011-08-17 II Zawody Wędkarskie o Puchar Jeziora Charzykowskiego

14 sierpnia w niedzielny poranek odbyły II Zawody Wędkarskie o Puchar Jeziora Charzykowskiego organizowane przez "Charzy..." i PZW w Chojnicach miejsce zawodów to port jachtowy w Charzykowach. Sędzią głównym zawodów był Pan Henryk Kordecki.

Pogoda doprawdy dopisała... po raz kolejny zresztą ...! Do zawodów Wędkarskich o Puchar Jeziora Charzykowskiego zgłosiło się ponad 30 wędkarzy z różnych miast i miasteczek , z tego zapisano 30, w tym siedmioro dzieci do lat 16 ! W zawodach uczestniczyła tylko jedna Pani - Oliwia Kozicka z Chełmna i tylko jedna dziewczynka - Martynka Sołtysiak z Chojnic.

Zawodnicy w tym roku złowili znacznie więcej ryb niż w roku ubiegłym i oczywiście wzorem ubiegłego roku po pomiarach wpuścili je spowrotem do jeziora!
I miejsce - czyli nawięcej ryb złowił p. Rybarczyk Piotr z Solca Kujawskiego, który otrzymał puchar od "Charzy..." oraz talon na zakupy o wartości 100 zł ufundowany przez NUR CENTER

II miejsce - p. Masloch Marek z Chojnic
III miejsce - p. Dariusz Czapiewski z Bydgoszczy
IV miejsce - p. Piotr Kalicki
V miejsce - p. Andrzej Przybysz z Chojnic

Największą rybę, a tym samym Puchar od PZW złowił także p. Piotr Rybarczyk.

Nagród było sporo, ponieważ bardzo dobrze spisali się sponsorzy, w tym wszystkie sklepy wędkarskie w Chojnicach i Charzykowach. Na szczególną uwagę i podziękowania zasługuje po raz kolejny Pani Dorota Sobczak, gdyż to jej sklep wędkarski z ul. Piłsudskiego, ufundował najwięcej nagród. Poseł na sejm RP, Pan Leszek Redzimski sponsorował wszystkie nagrody dla dzieci, a Adam Spichalski z Karczmy OGROL ugotował na tę okazję pyszny gulasz zbójnicki.Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom a zawodników zapraszają ponownie w przyszłym roku!


Fotogaleria:

Drukuj treść

Kabaretowo w amfiteatrze! Sobota (20.08), godz. 20:00.
Szanty w Charzykowach - piątek, sobota - 12,13.08

Zobacz archiwum


Kontakt