Regaty o Puchar Lata - 16-17 lipca 2011 - zawiadomienie Regaty URBANIAK SAILING RACE 2011 - 13 sierpnia 2011

Co się dzieje!

Powrót

2011-07-18 Charzykowski Wieczór Bluesa - sobota, 23 lipca, amfiteatr w Charzykowach

Zespoły:

We Play Blues - zespół działający przy Wiejskim Domu Kultury w Silnie. Wykonuje utwory z repertuaru zespołu Dżem.

Blues Menu - polski zespół bluesowy z z Oborników Śląskich, założony w 1998 roku przez kompozytora, autora tekstów, wokalistę i basistę Tadeusza Boguckiego.
Aktualny skład zespołu: Tadeusz Bogucki, Paweł Kanonowicz, Jaromi Drażewski, Bartek Bogucki, Krzysztof Sycz, Łukasz Rumpel.

Jacek Herzberg - gitarzysta i wokalista, działa aktywnie na polskiej scenie bluesowej od początku lat 90-tych. Założyciel i lider kilku formacji muzycznych: Green Grass, Double Six, Doktor Blues, z którymi występował na najważniejszych festiwalach w Polsce.
Pomysłodawca i organizator Bydgoskiego Festiwalu Bluesowego.

Szulerzy - zespół założony w 2001r. w Inowrocławiu przez znanych i doświadczonych muzyków. Jako jedyny w Polsce wykonuje muzykę łączącą rock and rolla z rhythm & bluesem. Ten styl muzyczny - bardzo modny i popularny jest energetycznym, rytmicznymi i melodyjnym koktajlem muzyki lat 50. i 60-tych. To gwarancja wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Dodatkowym atutem są również polskie teksty śpiewane przez urokliwą wokalistkę oraz stylowa prezentacja sceniczna.

W imieniu organizatora - zapraszamy!


Drukuj treść

Regaty URBANIAK SAILING RACE 2011 - 13 sierpnia 2011
Regaty o Puchar Lata - 16-17 lipca 2011 - zawiadomienie

Zobacz archiwum


Kontakt