Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Charzykowach Relacja z sobotniego rajdu ekoturystycznego!

Co się dzieje!

Powrót

2011-06-06 Czym Chata Bogata - niedziela - zaproszenie

„Charzy…” - Stowarzyszenie Przyjaciół Miejscowości Charzykowy zaprasza serdecznie

na III JARMARK EKOTURYSTYCZNY pt. „Czym Chata Bogata”

Termin: 24 lipca 2011r. niedziela od 12.00 do 20.00
Miejsce: amfiteatr Charzykowy

Jarmark ekoturystyczny ma na celu promowanie naszej miejscowości oraz wszystkich podmiotów zajmujących się obsługą ruchu turystycznego, a więc zarówno  ośrodków wczasowych i pensjonatów, restauracji i barów jak i PNBT, ZPK oraz nowo utworzonego Rezerwatu Biosfery. Mamy wielką nadzieję dobrze promować wszelkie dobra i walory naszej ziemi , pracę artystów i rękodzieło ludowe, a także pokazać urodę naszych lasów i jezior oraz zalety i walory miejscowości Charzykowy.


w niedzielne popołudnie każdego komu nie są obce swojskie klimaty. W programie m.in.: loteria i konkursy z nagrodami, zajęcia i zabawy dla dzieci, pokazy ratownictwa, degustacje i sprzedaż lokalnych wyrobów, a także występy różnego kalibru artystów na deskach naszego amfiteatru - ZAPRASZAMY

UWAGA!
W trakcie jarmarku organizujemy zbiórkę zużytych baterii, które podczas imprezy będzie można wymienić na drobne nagrody lub punkty w dużym konkursie dla dzieci i dorosłych!

Wzorem lat ubiegłych przewidujemy liczne niespodzianki i konkursy dla dzieci, zapraszamy do aktywnego włączenia się w organizację jarmarku wszystkie podmioty zajmujące się obsługą turystów, zapraszamy artystów, parki krajobrazowe i narodowe oraz HCEE w Funce i nadleśnictwa.

Więcej informacji w Punkcie Informacji Turystycznej w Charzykowach oraz wkrótce na naszej stronie.

Kontakt w sprawie jarmarku – tel. 604 647 671

Zobacz relację z edycji 2010!


Drukuj treść

Relacja z sobotniego rajdu ekoturystycznego!
Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Charzykowach

Zobacz archiwum


Kontakt