Karnawałowe walne spotkanie członków  Charzy... - zaproszenie Zebranie wiejskie sołectwa Charzykowy dot. uchwalenia budżetu

Co się dzieje!

Powrót

2011-02-21 Piotr Gunther wicemistrzem Świata!

Dużym sukcesem zakończyły się dla nas Mistrzostwa Świata Juniorów w klasie DN. Piotr Gunther z LKS Charzykowy wywalczył srebrny medal w tych mistrzostwach. Mistrzem Świata został też żeglarz z Charzyków Miłosz Wojewski startujący obecnie w barwach Spójni Warszawa. Pozostali zawodnicy z Charzyków też pożeglowali bardzo dobrze. Michał Staszewski z CHKŻ Chojnice zajął piąte miejsce , a Jacek Stanisławski z LKS Charzykowy był 15. Regaty rozegrane zostały w dniach 17-19 lutego na jeziorze Śniardwy. To już drugi sukces naszego młodego bojerowca. Tydzień temu Piotr Gunther zdobył srebrny medal w Mistrzostwach Polski Juniorów, teraz dołożył do kolekcji srebro w Mistrzostwach Świata.