Temate na deskach Amfiteatru Charzykowski Wieczór Bluesa już dziś w Amfiteatrze!

Co się dzieje!

Powrót

2010-07-11 "Czym Chata Bogata" - udana impreza ekoturystyczna, pomimo potężnego upału!

Organizatorzy II jarmarku pt. "Czym Chata Bogata" dwoili się i troili, aby sprostać wyzwaniu w sobotni, gorący weekend 10 lipca 2010 r.!
Potężny upał dał się we znaki wszystkim,a szczególnie dotkliwie znosili go Ci, którzy w małych namiocikach spędzili cały dzień w prawie 40 stopniowym upale! Niektórzy wystawcy po prostu nie dojechali, inni chowali się w cieniu drzew!

Organizator tej imprezy ekoturystycznej - Stowarzyszenie "Charzy..." - dziękuje wszystkim tym, którzy sprzedawali i prezentowali swoje wyroby oraz tym, którzy występowali na scenie (Piotr Sołtysiński, A Banach, Nagła Zmiana Klimatu i kabaret Ciacho ). Stowarzyszenie dziękuje szczególnie za naprawdę udane i wspaniałe zajęcia Harcerskiemu Centrum Edukacji Ekologicznej w Funce, Nadleśnictwu Rytel, Parkowi Narodowemu Bory Tucholskie oraz Zaborskiemu Parkowi Krajobrazowemu.

W czasie imprezy odbyły się także pokazy ratownicta wodnego za co dziękujemy naszym ratownikom WOPR.

W wiosce żeglarskiej odbywały się ciekawe zajęcia bosmańskie - uczestnicy mieli bowiem okazję nauczyć się węzłów żeglarskich pod kierunkiem Pana Tadeusza Tarki. Dosłownie wszyscy, którym tego dnia chciało się wziąć udział w różnych zajęciach, także sportowych i wypełnić kartę uczestnictwa, otrzymali nagrody.

Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc w zorganizowaniu imprezy dla GOK Chojnice a także i szczególnie dla Marka Stępnia, Zygmunta Olech i Jędrzeja Ilkowskiego (jesteście niezastąpieni!)

Kolejny jarmark za rok na początku lipca!

Prezes Stowarzyszenia - Bożena Stępień

fot. Maria Sowisło


Fotogaleria:
fot. Maria Sowisło
fot. Maria Sowisło
fot. Maria Sowisło
fot. Maria Sowisło
fot. Maria Sowisło
fot. Maria Sowisło
fot. Maria Sowisło
fot. Maria Sowisło
fot. Maria Sowisło

Drukuj treść

Charzykowski Wieczór Bluesa już dziś w Amfiteatrze!
Temate na deskach Amfiteatru

Zobacz archiwum


Kontakt